Центр слуховой реабилитации АВРОРА

Украина, г. Киев, проспект Героев Сталинграда, 20

(044) 467-30-60

clinica@hafezbrick.com

(050) 382-41-95

(098) 120-45-16

Підсумки аудіологічного семінару Oticon

21 Сентября 2016

International Summer Camp 2016 (Данія).

Підсумки міжнародного аудіологічного семінару.

 

У своїй роботі Центр слухової реабілітації АВРОРА® вже понад  25 років  крім надання найкращої медичної слухової допомоги світового рівня також проводить навчання вітчизняних спеціалістів-аудіологів.

Фахівці, які отримують нові знання,  потім використовують   у своїй практиці новітні аудіологічні підходи, розробки та  досягнення нашого партнера – компанії Oticon A/S (Данія) для надання слухової допомоги дітям і дорослим України.

            є визнаним світовим лідером на ринку комплексних слухових рішень: в наукових дослідженнях, унікальних технологіях, виробництві високотехнологічних слухових апаратів та слухових систем для дітей і дорослих.

Центр слухової реабілітації АВРОРА®щороку проводить  конкурсний  відбір та визначає перспективних молодих аудіологів з різних куточків України для  подальшого стажування у  Науково-дослідницькому центрі компанії Oticon - .

Фото учасників міжнародного семінару 2016

У цьому році Центр АВРОРА® організував поїздку молодим  фахівцям - отоларингологам, аудіологам з Вінницької області на участь  Міжнародному аудіологічному семінарі - International Summer Camp 2016, який проходив  наприкінці  серпня у Науково-дослідницькому центрі компанії Oticon - .

Своїми враженнями від поїздки поділився лікар-отоларинголог, аудіолог  А.Власенко з Вінниці:

Перше місце, де ми побували — це дослідний центр Ериксхольм, що знаходиться в 35 км від Копенгагена. На території центру ми жили, там і відбувалася  велика частина лекцій. При випуску будь-якого гаджету, виробник намагається привнести особливість свого приладу, що виділить його серед інших виробників і змусить покупця, що вже має пристрій попереднього покоління, заохотити придбати новий. Простіше пояснити це на прикладі з iPhone. Щороку фірма Apple презентує новий іPhone і у новому продукті має бути особливість, яка змусить вас купити його, навіть якщо у вас вже є попередня модель. Ця особливість називається кілер фіча (killer feature), а сучасний слуховий апарат це дуже високотехнологічний гаджет, якому без кілер фічі ніяк не можна. Новітній слуховий апарат   став першим, безпосередньо взаємодіючим з зовнішніми блютус-пристроями, і його інтегрували в систему "розумного будинку". Це вражає, але нові дослідження вразили мене набагато більше!

Прототипи апаратів, представлені в Ериксхольмі, завдяки вбудованим електродам реєструють електричну активність мозку (ЕЕГ), для того, щоб б з'ясувати, яке джерело звуку людина хоче чути краще за інших і виділити саме його. Наприклад, якщо перед вами двоє, людей, що говорять одночасно, то  людина з таким апаратом може вибрати (рухом очей або уявним зусиллям) кого вона бажає чути краще. У випадку з нормальним слухом - це завдання під силу нашому мозку, але при порушенні  слуху все значно  ускладняється. Сучасне покоління апаратів здатне справлятися з ситуацією, коли джерела звуку (говорять люди) розділені в просторі, наприклад, праворуч і ліворуч від слухаючого, але не допомагають у випадку, коли люди, що говорять,  знаходяться поруч. Я сподіваюся, що коли дійде до реалізації задуму, то можна буде напрямом погляду і уявним зусиллям керувати системами розумного будинку і взагалі всім.

Другою частиною програми було відвідання штаб-квартири Oticon. Це величезний будинок в передмісті Копенгагена, має всередині купу різних департаментів, я розповім  про деякі. На нижніх поверхах знаходяться лабораторії, що тестують апарати на міцність і стійкість. Їх кидають, топлять у воді, аналогу людського поту, заморожують, нагрівають. Кожна кнопочка натискається, а батарейний відсік відкривається роботами по 20000 разів. А потім перевіряються всі вузли апарату на працездатність. Все робиться для того, що б апарат, що йде у виробництво, прожив довге і щасливе життя. Вище в будівлі знаходяться кабінети для роботи з пацієнтами. Там на добровольцях тестуються новітні розробки, для того, що б зрозуміти, досягнутий результат чи ні, отримала ідея, красиво виглядає на папері, практичну реалізацію, чи ні. Так само цих пацієнтів обстежують в акустичній лабораторії, яка є серцем штаб квартири. Це, воістину, чарівне місце! Лабораторія побудована як студія звукозапису, але в самій кімнаті знаходиться 26 акустичних моніторів, розташованих у вигляді сфери. Це дозволяє створити будь-яку звукову ситуацію, будь то концертний зал, церква, кафе, аеропорт, щоб вивчати наскільки добре слухові апарати справляються з поставленими завданнями. Ще в штаб квартирі знаходяться IT-шники, інженери і багато інших людей, які є усім циклом життя компанії. Дивовижний  робочий простір для комфортної роботи людей.

Після побаченого і почутого, я ще більше повірив у те, що продукт, який випускається Oticon, опрацьований до найдрібніших деталей.

Перший заступник Генерального директора ЦСР АВРОРА®, завідувач відділу розвитку і управління якістю  -  Олена Борисівна Радченко, яка організувала поїздку українських фахівців на International Summer Camp 2016,  зазначила:

- Ми дуже вдячні компанії Oticon за надану можливість українським молодим фахівцям пройти стажування у Данії.  Наші лікарі  отримали нові аудіологічні знання, ознайомилися з виробництвом найбільш високотехнологічних слухових апаратів  Oticon, поспілкувалися та поділилися своїм досвідом з іншими молодими фахівцями з Америки та Європи.

 Це має велике колосальне значення для нашої країни, я впевнена, що  це допоможе впровадити в усіх регіонах України слухову допомогу передового рівня та покращити якість життя маленьким та дорослим українцям.  

Ми бажаємо усім учасникам International Summer Camp 2016 великих успіхів!

 

Дивіться   з місця подій. 

 

 

Наверх

Заказать обратный звонок